Uludağ Kayak Merkezi Ulaşım Transfer

Uludağ Kayak Merkezi Ulaşım Transfer

9 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Uludağ Kayak merkezi ulaşım transfer için özel VİP araçlarımız ile güvenli ve konforlu bir yolculuk imkânı sunuyoruz. Bursa ilinin Soğukpınar ilçesinde bulunan dünyaca ünlü Uludağ kayak merkezinde keyifli bir tatil yapmak isteyen ya da kayak sporu yapmak isteyen herkes için en iyi ulaşımı sağlıyoruz. Geniş araçlarımız ile tüm kayak malzemelerinizi ve eşyalarınızı yerleştirme imkânınız vardır. Sıcak ve konforlu araçlarımız ile rahat bir yolculuk ile Uludağ Kayak merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Donanımlı araçlarımız ile zorlu dağ yollarında ve karlı mevsim şartlarında doğayı izleyerek keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Güvenle sorunsuz bir şekilde kayak merkezine ulaşarak tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz.

İstanbul Uludağ Kayak Merkezi Ulaşım

İstanbul Uludağ Kayak Merkezi Ulaşım hizmetimizden faydalanmak için www.kayaktransfer.com internet adresimizden call center ile rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Geniş araç filomuzdan sizin için en uygun olan aracı seçebilirsiniz. 3 kişilik araçlarımız olduğu gibi kalabalık gruplar için 46 kişiye kadar transfer yapabilen büyük araçlarımızda vardır. Uludağ tatilini paylaşacağınız kişi sayınıza ve zevkinize uygun aracı seçebilirsiniz. Ödeme sonrası Voucher oluşturup yazıcıdan ulaşım belgelerinizi çıktı alabilirsiniz. Rezervasyonunuz gerçekleştiğinde araç ve ulaşım bilgileriniz SMS yolu ile tarafınıza ulaştırılır. Belirlediğiniz gün ve saatte belirlediğiniz adresten ya da havaalanından seçtiğiniz araç gelip sizi alır. Güvenli ve keyifli bir yolculuk ile sizi Uludağ Kayak Merkezi’ne ulaştırır.

Uludağ’a Nasıl Çıkılır?

Uludağ’a nasıl çıkılır? Diye soranlar için en güvenli ve konforlu ulaşım imkânını sunuyoruz. Uludağ’a çıkış için karlı dağ yollarına uygun araçlarımız ve tecrübeli uzman şoförlerimiz ile transfer hizmeti veririz. Sigortalı transfer hizmetimiz ile sorunsuz bir şekilde güvenle Uludağ’a ulaşabilirsiniz. Sıcak ve rahat araçlarımız oldukça konforlu olup yolculuk boyunca doğanın keyfine varmanızı sağlarız. İstanbul Uludağ Kayak Merkezi ulaşım hizmetimizden faydalanarak yolculuğu düşünmeden tatilinize odaklanabilirsiniz. Korku ve kaygı yaşamadan güven içinde kayak merkezine ulaşırsınız. Uludağ’ın karlı dağ yollarında özel araçlarımız ile çok keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Kar tatilinizi Uludağ Kayak merkezi’nde unutulmaz anlar ile yaşamak ve kayak sporunu öğrenip keyifli zamanlar geçirmek için en iyi ulaşım hizmetini bizden alabilirsiniz.