Kartalkaya Uludağ Ulaşım Transfer

Kartalkaya Uludağ Ulaşım Transfer

9 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Kartalkaya Uludağ ulaşım transfer hizmetimiz ile kayak merkezlerine güveli ve konforlu bir yolculuk ile ulaşmanızı sağlıyoruz. Zorlu dağ yollarının karlı mevsim şartlarına rağmen özel araçlarımız ve deneyimi şoförlerimiz ile sorunsuz bir yolculuk yapmanızı garanti ediyoruz. Tüm kayak malzemelerinizi ve eşyalarınızı özenle yerleştirebileceğiniz geniş ve donanımlı VİP araçlarımız ile transferinizi gerçekleştiririz. Evinizden, otelden ya da havaalanından istediğiniz gün ve saatte sizi alarak kayak merkezine güvenle ulaşmanızı sağlarız. Kayak merkezinden dönüşünüzü de yine aynı şekilde rahat ve güvenli olarak özel araçlarımız ile yapabilirsiniz. Koronavirüs kapsamında tüm araçlarımızı her transfer sonunda dezenfekte edilmektedir.

Kartalkaya Kayak Merkezi Ulaşım

Kartalkaya Kayak Merkezi ulaşım için güvenli ve konforlu bir yolculuk imkânı sunarız. Bolu ilinde bulunan Kartalkaya kayak merkezinde kış tatili yapmak isteyenlere rahat bir ulaşım sağlıyoruz. Kayak merkezine ulaşım için

www.kayaktransfer.com internet sitemizden 0216 688 55 88 Call Center ile rezervasyon yapabilirsiniz. Yolculuk yapmak istediğiniz aracı kişi sayınıza ve konfor isteklerinize uygun olarak seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yolculuk ödemenizi yaptıktan sonra voucher oluşturarak yazıcıdan ulaşım belgenizi alabilirsiniz. Rezervasyon kaydınız sonrası araç bilgileriniz SMS yolu ile tarafınıza ulaştırılır. Belirlediğiniz gün ve saatte belirlediğiniz adresten ya da havaalanında aracımız sizi alarak Kartalkaya kayak merkezine sıcak ve güvenli bir yolculuk ile ulaştırır.

Uludağ Kayak Merkezi Ulaşım

Uludağ Kayak Merkezi ulaşım size özel VİP araçlarımız ile yapılır. Bursa ilinde bulunan Uludağ kayak merkezine ister evinizden ya da otelinizden isterseniz havaalanından gidecek olun özel aracımız sizi istediğiniz yerden alarak güvenli ve rahat bir yolculuk ile ulaştırır. Uludağ Kayak Merkezinde keyifli bir tatil ya da kayak sporu için en güvenli ve konforlu ulaşım hizmetini bizden alabilirsiniz. Sigortalı olarak yapacağınız yolculuğunuz sorunsuz ve rahat bir şekilde gerçekleştirilir. Geniş ve donanımlı araçlarımıza kayak malzemelerinizi ve bütün eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Son model araçlarımız dağ yoluna ve karlı iklime uygun olup araç şoförlerimiz deneyimli ve uzman kişilerdir. Güzel bir kış tatili için sıkıntısız bir yolculuk yaparak kar tatilinizin keyfine varabilirsiniz. Dönüş için yine rezervasyonunuzu yaptırarak en iyi transfer hizmetini alabilirsiniz. Covid-19 tedbirlerini aldığımız araçlarımız ve persollerimiz ile güvenli bir yolculuk sizleri bekliyor.