Kayak Merkezi Transfer

Kayak Merkezi Transfer

9 Kasım 2020 0 Yazar: admin

Kayak merkezi transfer hizmeti ile kış turizmini tercih edenler için güvenli ve konforu transfer sağlarız. Yurt içi ve yurt dışından kayak merkezlerinde tatil yapacak kişiler için havaalanından kayak merkezine sorunsuz ulaşım hizmeti sunarız. Kişiye özel transfer hizmetimiz dâhilinde isterseniz evinizden alıp kayak merkezine ulaştırırız. Kişi sayınıza uygun geniş araç filomuz ile hizmet veririz. Grup olarak transfer için büyük araçlarımız olduğu gibi kişiye özel araçlarımızda bulunur.

www.kayaktransfer.com ile güvenli ve konforlu bir yolculuk ile kayak merkezlerine ulaşabilirsiniz. Yine kayak merkezinden evinize ya da havaalanına ulaşım hizmeti de alabilirsiniz.

 

Kayak Merkezi Transfer Hizmetleri

Kayak merkezi transfer hizmetleri
olarak sunduğumuz hizmet ile kayak merkezlerine güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Başta Uludağ Kayak Merkezi, Kartalkaya Kayak Merkezi ve Kartepe Kayak Merkezi olmak üzere Türkiye’nin tüm kayak merkezlerine transfer hizmeti veriyoruz. Kaliteli ve lüx araçlarımız ile deneyimli araç sürücülerimiz kayak merkezlerine güvenle ulaşmanızı sağlıyor. Kayak merkezlerinde kullanacağınız tüm kayak malzemelerinizi rahat bir şekilde alacak olan VİP araçlarımız ile rahat bir yolculuk imkânı sunarız. Sigortalı transfer olanağımız ile istediğiniz yerden kayak merkezine güvenli bir şekilde ulaşımınızı sağlıyoruz. Dağ yolu ve karlı zeminde sürüş tecrübesine sahip deneyimli şoförlerimiz ile sorunsuz bir şekilde kayak merkezine ulaşırsınız. Araçlarımız karlı dağ yoluna uygun teçhizata sahip olup güvenli ve konforlu yolculuk olanağı sunar.

Kayak Merkezi Transfer Nasıl Yapılır?

Kayak merkezi transfer hizmetlerimizden faydalanmak için internet aracılığı ile 0216 688 55 88 Call Center üzerinden transfer rezervasyonu yapabilirsiniz. Kayak merkezine transfer için sizin için uygun olan aracı kendiniz seçebilirsiniz. Ödeme sonrası voucher oluşturup transfer belgenizi yazıcıdan çıktı olarak alabilirsiniz. Başvurunuz sonrası araç iletişim bilgilerinin de bulunduğu transfer bilginiz SMS olarak iletilecektir. İstediğiniz saatte evinizden, otelinizden ya da havaalanından transfer aracımız sizi alarak keyifli bir yolculuk ile kayak merkezine ulaştıracaktır. Aileniz veya sevdikleriniz ile sıcak ve güvenli bir yolculuk ile sizi kayak merkezine ulaştırıyoruz. İstediğinizde yine istediğiniz saatte kayak merkezinden sizi alıp istediğiniz yere transferinizi sağlıyoruz.