Kayak Merkezi Ulaşım ve Transfer

Kayak Merkezi Ulaşım ve Transfer

2 Ocak 2020 0 Yazar: admin

Ülkemizdeki tüm havalimanlarından Türkiye’nin tüm kayak merkezlerine ulaşım ve transfer hizmeti sunuyoruz. Yurtdışından ülmekize geliyor ve kayak merkezinde tatile gidiyorsanız ulaşım için 25 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Kayak transfer hizmetimiz çok uygun fiyatlarla eşsiz bir kalite sunar. 1994 yılından itibarek havaalanı transfer konusunda verdiğimiz hizmeti geliştirerek kayak merkezleri için operasyonlarımız tamamlandı. Özellikle İstanbul Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanın’ndan Uludağ ve Kartalkaya Kayak Merkezlerine transferi sağlamaya başladık ve 2002 yılından Türkiye’nin tüm kayak merkezilerine yurtdışından gelecek olan misafirlere hizmet vermeye başladık. Sizlerin özel ihtiyaçlarına göre, sadece havaalanından değil; otelden, şehir merkezinden, belirli bir noktadan kayak merkezlerine gdiş geliş için ulaşım hizmetini uzman ekip ile sağlıyoruz.

KARTALKAYA, ULUDAG, KARTEPE, PALANDOKEN, SARIKAMIS ve ERCIYES kayak merkezine ulaşım için bizi arayın. 0216 688 55 88 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Fiyat bilgisi için https://www.kayaktransfer.com/en/price-list sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Rezervasyon için operasyon ve çağrı merkezimiz olan +90 (216) 688 55 88 numaralı telefonda sizlere yardımcı olmak için bekliyoruz.

Kayak merkezleri söz konusu olduğunda, İstanbul’dan Kartalkaya ve Uludağ Kayak Merkezlerine, Kars ve Erzurum’dan Palandöken ve Sarıkamış Kayak Merkezlerinde kadar geniş bir coğrafyada hizmet vermekteyiz. Kartalkaya ve Uludağ’da kayak yapmak istiyor ve bu kayak merkezlerine kendi araçlarınızla gitmek istemiyorsanız bu konuda 25 yıllık tecrübemiz ile sizlere hizmet vermek isteriz. İstanbul ve Sabiha Gökçen Havaalanından Uludağ ve Kartalkaya’daki tüm otellere ulaşım hizmeti sunmaktayız. Daha fazlasına ihtiyacınız yok. Kayak transferleri tecrübeli sürücülerimiz ve dağ yolu sağlıyoruz.

Güvenilir, Düşük Maliyetli Kayak Merkezi Transferleri hizmeti sağlamaktayız.
Özel sedan, minibüs, midibüs ve otobüs seçenekleri mevcuttur. Havaalanı, otel veya evden kayak merkezlerine ulaşım sağlıyoruz.

Ücretsiz Bekleme Süresine sahipsiniz.
Aracınızı seçin ve keyifli yolcuğun tadını çıkartın. 60 dakikaya kadar ücretsiz bekleme süreniz vardır. Şoförünüz sizi istediğiniz yerde bekliyor olacak.

Sadece Profesyonel Sürücüler Kullanıyoruz. Dağ yolu ve kar tecrübeli sürücülerimiz ile transferiniz sorunsuz sağlanmaktadır. Tüm sürücülerimizin deneyimli, lisanslı ve sigortalı olduğunu bilerek huzurlu ve güvenli bir yolculuğa sahipsiniz.

Herşey Dahil Fiyatlar sunuyoruz. Gizli bir sürprizimiz yok. Her şey dahil fiyatınıza tüm vergiler, geçiş ücretleri ve otopark ücretleri dahildir.

NASIL REZERVASYON YAPABİLİRİM?
İstediğiniz otel için ulaşım bilgilerine https://www.kayaktransfer.com/en/ adresinden ulaşabilirsiniz. Kredi kartınız ile güvenli şekilde ödeme yaparak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Online veya 0 506 656 16 16 numaralı çağrı merkezimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Noel ve tatil gibi özel günler için lütfen 3 gün öncesinde rezervasyon yaptırın.